Paul René Gauguin

658456

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): "Fjällguden Zeus på Olympen", signerad och daterad 1956, 67/310, färglitografi, bildmått ca 58x73 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 42

Paul René Gauguin
Budhistorik (16 bud)
5096310
5096572
950
5096310
900
5096570
850
5096310

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.