Oidentifierad konstnär oljemålning

658447

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, basar, otydligt signerad, bildmått 40x50 cm

Obetydligt slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (20 bud)
5069596
1 700
5069594
1 600
5069595
1 600
5069594
1 400
5069590
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.