Mario Cortiello oljemålning

658446

MARIO CORTIELLO (1907-1982): Sydländskt bymotiv, signerad, daterad 1962, olja på pannå, bildmått 24x30 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Mario Cortiello oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5069012
700
5068932
650
5069011
650
5068932
600
5069010
550

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.