Oidentifierad konstnär oljemålning

658445

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av katter, otydligt signerad, olja på duk, 1900-talets första hälft, bildmått 28x38 cm

Otydlig signatur, mindre fläckar

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

5064744
2019-08-04 08:44:53

2019-08-07 kl 21:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.