Acke Oldenburg färglitografi

658407

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Japansk spegling, signerad och daterad Acke Oldensburg 1977, numrerad 283/320, färglitografi, ca 52x41 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

Tavelvagn 3

Acke Oldenburg färglitografi
Budhistorik (1 bud)

5105184
2019-08-28 15:15:56

2019-08-28 kl 15:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.