Bertil Bull Hedlund färglitografi

658406

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): Mor med barn, signerad och daterad Bertil Hedlund Bull -27, 12/20, färglitografi, ca 50x33,5 cm

PROVENIENS:
Karin Ahrén Hedlund
Författaren Karl Haskel, Stockholm

skador, reva

Fack 4

Budhistorik (1 bud)

5103534
2019-08-27 20:26:01

2019-08-28 kl 20:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.