Bertil Bull Hedlund torrnål

658405

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): Krabbor, daterad i trycket 1934, torrnål, 18x23 cm
Tryckt för Föreningen för grafisk konst 1934.

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

LITTERATUR
Nils Lindgren, Bertil Bull Hedlund, nr 63

Bertil Bull Hedlund torrnål
Budhistorik

2019-08-28 kl 19:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.