Ivar Hammarlund oljemålning

658372

IVAR HAMMARLUND, olja på duk, färst på pannå, Johanna i badet, signerad, daterad 1922?, bildmått ca 70x55 cm; oramad

Spikhål, ojämna kanter

Ivar Hammarlund oljemålning
Budhistorik (24 bud)
5057824
2 800
5062522
2 600
5057824
2 400
5062516
5057824

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:
500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.