Roland Svensson

658238

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tysta byn, Ramsmora", signerad roland S, 208/360, färglitografi, bildmått ca 25x40,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5088992
5078526
5047890

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.