Roland Svensson

658231

ROLAND SVENSSON (1910-2003):"Erik Petters bod ("Kallskär")", 1980, signerad roland S, 19/360, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
5089007
2 800
5089015
2 600
5089007
2 400
5088983
5088975

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.