Roland Svensson

658226

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 21,5x36 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
5089018
2 400
5083095
5089017
5083095
1 300
5089016

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.