Roland Svensson

658224

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5089003
1 400
5088984
1 300
5088946
5088940
900
5078523
650

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.