Roland Svensson

658210

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kallt", 1975, signerad roland S., 285/350, färglitografi, bildmått ca 29x41 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5088760
5088610
750
5083962
700
5081656
650
5047878

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.