Roland Svensson

658198

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S, HC II / XLV, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (17 bud)
5088557
3 200
5088426
5088554
5088426
2 800
5088422
2 600

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.