Roland Svensson

658188

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 44/260, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (8 bud)
5088961
1 700
5088958
1 600
5088955
5088953
1 400
5088944
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.