Roland Svensson

658121

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad roland S, 235/360, färglitografi, bildmått ca 42x32 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
5077843
1 700
5088577
1 600
5077843
5073962
450
5073289

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.