Gandolfi, hans krets, Sankt Hieronymus

658060

GANDOLFI, hans krets, italiensk skola, (1700-tal): Sankt Hieronymus, olja på duk, 102,5x69 cm

Smärre retuscher och färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (29 bud)
5105825
14 000
5105823
13 500
5105823
13 000
5105821
12 500
5105821
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 374 EUR, 1 526 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.