Roland Svensson

657951

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (14 bud)
5087132
5087127
2 800
5074355
2 600
5087125
2 400
5074355

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.