Roland Svensson

657945

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (oramad), signerad roland S, 109/200, bladmått ca 23x15 cm; bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 109

Läs mer

Blekt rygg

Konst, Grafik, Tema, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Roland Svensson

Budhistorik (7 bud)
5086208
5081616
5060724
850
5053107
5053106

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.