Roland Svensson

657934

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "BILDER OCH MINNEN", bibliofilupplaga 1981, 118/250, 1 signerad originalfärglitografi roland S. ("Från Storskärgårn", ca 26x23 cm, löst bifogad), pappbandkassett

Läs mer

Blekt kassett

Konst, Grafik, Tema, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Roland Svensson

Budhistorik (10 bud)
5086188
2 400
5086176
5086175
5086174
1 900
5086173
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.