Roland Svensson

657788

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskymning, Sandhamn", 1977, signerad roland S, 198/360, färglitografi, bildmått ca 33x43 cm, bladmått ca 45x55 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
5088570
2 800
5088892
2 600
5088570
2 400
5088891
5088570

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.