Roland Svensson

657786

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 204/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5081662
1 700
5047493
1 600
5036038

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.