Roland Svensson

657780

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad roland S, 45/200, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
5087889
1 700
5087434
1 600
5049488
5078524
5049488
1 400

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.