Roland Svensson

657776

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 97/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5088831
850
5081647
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.