Roland Svensson

657768

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Möte på isen, signerad roland S, 21/30, färglitografi, bildmått ca 17x32 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
5080650
1 600
5045389
5045388
1 400
5045387
1 300
5045386

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.