Roland Svensson

657766

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad och daterad roland S 1974, HC XI / L, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (26 bud)
5088468
16 000
5087711
15 500
5087786
15 000
5087711
12 500
5087785
12 000

Slutpris SEK:
16 000
1 571 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.