Roland Svensson

657765

ROLAND SVENSSON (1910-2003): ''Gillöga", ("Utskärgård''), 1970, signerad roland S, 210/360, färglitografi, bildmått ca 24x42,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (11 bud)
5083093
5088830
1 900
5083093
1 800
5088829
1 700
5083093
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.