Roland Svensson

657763

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund" ("Natthamn"), Ljusskär, signerad roland S, 40/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (17 bud)
5088877
4 600
5089055
4 400
5088877
4 200
5089053
5088877
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.