Karmstolar bord gustaviansk stil

657516

SALONGSGRUPP, 3 dlr, bestående av 2 karmstolar samt 1 bord, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 66, 80x65, karmstolarnas sitthöjd 50 cm

Senare klädsel, karmarna med ytslitage

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (2 bud)

5069058
5063190

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.