Sören Christian Bjulf oljemålning

657513

SÖREN CHRISTIAN BJULF (1890-1958): Kvinnoporträtt, signerad, olja på duk, ca 39x31 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (2 bud)

5064324
5064306
550

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.