Roland Svensson

657489

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad och daterad roland S Febr. 1953, 21/40, färglitografi, bildmått ca 52x40 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (1 bud)

5047843
2019-07-23 19:49:19

2019-08-20 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.