Roland Svensson

657466

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad roland S, 122/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (27 bud)
5088710
8 000
5088656
7 800
5088700
7 600
5088656
7 400
5088609
7 200

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.