Roland Svensson

657432

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 152/180, färglitografi, bildmått ca 21x64,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5087341
3 200
5087119
5081643
1 900
5075855
1 700
5047488
1 600

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.