Roland Svensson

657420

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 235/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
5088788
5088787
2 800
5088786
2 600
5088784
2 400
5088783

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.