Roland Svensson

657415

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 159/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm, rammått ca 78x68 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
5088815
5088808
2 800
5088803
2 600
5088800
2 400
5088799

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.