Roland Svensson

657414

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad roland S, HC XII / XXX, färglitografi, bildmått ca 32x42 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
5088758
4 400
5088400
4 200
5087974
5087972
3 800
5087971
3 600

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.