Oidentifierad konstnär signerad RS

657232

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsvy, signerad RS och daterad -35, olja på duk, fäst på pannå, bildmått 38x54 cm

Sedvanligt slitage, nålhål

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (69 bud)
5067649
12 500
5067645
12 000
5067644
11 500
5067642
11 000
5067640
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.