Christoffer Johan Wallroth oljemålning

657196

CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): Skogsmotiv med vattendrag, signerad o daterad C J Wallroth 1885, olja på pannå, bildmått 13,5x25 cm

Mindre färgbortfall samärre fläckar

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (21 bud)
5067572
1 700
5067560
1 600
5067557
5067559
1 400
5067557
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.