Olle Svanlund olja

657190

OLLE SVANLUND (1909-1996): abstrakt komposition, signerad och daterad Svanlund -58, olja på pannå, ca47x65 cm

Sedvanligt ytslitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Svanlund olja

Budhistorik (18 bud)
5067576
3 600
5067587
3 400
5067576
3 200
5067584
5067576
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.