Otto Engelhardt-Kyffhäuser pastell

657179

OTTO ENGELHARDT-KYFFHÄUSER, blomsterstilleben, signerad och daterad 1945, pastell på papper, bildmått ca 29x19 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

Budhistorik (1 bud)

5067267
2019-08-05 22:12:13

2019-08-06 kl 10:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.