Roland Svensson

656998

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 56x43 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
5088706
5088662
1 700
5088508
1 600
5088507
1 400
5086977

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.