Roland Svensson

656996

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad och daterad roland S 84, HC XX / XXX, färglitografi, bildmått ca 39x50 cm

Läs mer
I

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5047485
1 400
5081634
1 300
5047485
5081632
5047485

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.