Roland Svensson

656990

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S, 134/250, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (15 bud)
5088686
3 600
5088687
3 400
5088686
3 200
5088684
5088680
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.