Roland Svensson

656988

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S samt titulerad, pt, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (18 bud)
5088646
6 400
5088643
6 200
5088637
6 000
5088641
6 000
5088637
5 000

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.