Antti Tanttu

656627

ANTTI TANTTU (1963-) "Slättens härskare II", signerad samt daterad -88, träsnitt, Tpl'a 1/3, 120x200 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Antti Tanttu

Budhistorik (18 bud)
Bud EUR
5089941
660
5089939
640
5089937
620
5089936
600
5089935
580

Slutpris EUR:
660
6 839 SEK, 750 USD
Utropspris EUR: