Primo Conti etsningar

656625

PRIMO CONTI (1900-1988) 4 st etsningar med olika motiv, signerade samt daterade 1914, 1915, 1919/1982, etsningar, upplaga XX, bladstorlek ca 49x35 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Primo Conti etsningar

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5085607
40
5086354
35
5085607
30

Slutpris EUR:
40
415 SEK, 45 USD
Utropspris EUR:
150