Eino Ruutsalo oljemålning

656624

EINO RUUTSALO (1921-2001) Dam, signerad samt daterad 1958, olja på duk, 93x82 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Eino Ruutsalo oljemålning

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
5090901
120
5089544
110
5090897
100
5089544
95
5090872
90

Slutpris EUR:
120
1 244 SEK, 136 USD
Utropspris EUR:
200