Roland Svensson

656539

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsvinter" ("Min bastu", "Tornöhemmet i midvinterljus"), signerad med dedikation roland S, 105/360, färglitografi, bildmått ca 39,5x33 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5081629
650
5079988
550

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.