Roland Svensson

656532

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tysta byn, Ramsmora", signerad roland S, 8/360, färglitografi, bildmått ca 25x40,5 cm

Läs mer

Gulnad efter passepartout

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5080081
5071805
1 300

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.