Roland Svensson

656525

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Ödehemman Åland", signerad roland S, 72/360, färglitografi, ca 34x27 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5088128
5081293

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.